Kanceláře, Václavské náměstí 21, Praha

PRONÁJEM

Nájemné 460Kč/měs. Služby 167,-Kč/m2/měs. Ceny bez DPH (sazba 21%), kauce 2-násobek měsíční platby. Internet 500Kč/měs.

Aktuální nabídka kanceláří:  v současné době nejsou volné prostory. 

VOLNÉ KANCELÁŘE

  • INFORMACE O VOLNÝCH KANCELÁŘÍ NA VYŽÁDÁNÍ

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v samém centru Prahy, přímo na Václavském náměstí, Nové Město, Prahy 1. V šesti podlažní administrativní budově nabízíme jednotlivé menší klimatizované kanceláře, nejmenší o ploše 11 m2 a největší 46m2, kanceláře lze spojovat do větších celků. 

Administrativní budova nabízí rozsáhlé služby, jako je reprezentativní recepce, 24h ostraha, rychlé připojení k internetu vč. WIFI, neomezený počet tel. linek, příjemné prostředí v restauraci v 5.patře (polední menu, snídaně), možnost využití zasedacích místností od 10-150 osob, výborné spojení na MHD, metro Můstek - vchod pod budovou, tramvajová zastávka před budovou. Parkování není rezervované, lze však využít placená stání v okolí. Nabízíme kancelářské prostory za přijatelné ceny s prestižní adresou. 

Můžete nás kdykoliv navštívit, najdete nás v 5. patře, kancelář číslo 525, doporučujeme si však sjednat schůzku, abychom se Vám mohli nerušeně věnovat.   

NELATÍTE PROVIZI RK, PRONAJÍMATEL POŽADUJE KAUCI 2 MĚSÍČNÍ PLATBY - VRATNÉ NA KONCI NÁJMU, SOUHLAS SE SÍDLEM SPOLEČNOSTI - PO 3 MĚSÍCÍCH.   


Zakázku vyřizuje Ing. Miluše Valentová, tel. 00420603282728, email: valentova@pragreality.cz  Kontakt

Kontaktujte makléře pro podrobné informace nebo termín prohlídky nemovitosti.