Rezidence Rokytka

PRAHA 9, HRDLOŽEZY

Představujeme Vám nový rezidenční projekt Rokytka, v bezprostřední blízkosti přírodní rezervace Rokytka a zalesněného vrchu Smetánka. 

POSLEDNÍ BYT V NABÍDCE! 

REZIDENČNÍ DŮM MÁ 3 PODLAŽÍ, V KAŽDÉM JE 1 BYTOVÁ JEDNOTKA 3+KK

Představujeme Vám nový projekt REZIDENCE ROKYTKA, nacházející se na  Prahy 9 - Hrdložezy v těsném sousedství s Prahou 3.  

Stavba je terasovitá ve svahu, má 3 bytové jednotka, každá má své vlastní podlaží se vstupem do domu (působí jako samostatné domy) a každá má úchvatný výhled, terasy, parkovací stání, nadstandardní provedení s dispozicí 3+KK.
Rezidence se nachází v přírodní rezervaci Rokytka se zalesněným vrchem Smetánka s výbornou dostupností do centra (metro A. Želivského, Žižkov) MHD zastávka do 100m od rezidence. 

Stavba je mimořádně úsporná, má tepelná čerpadla, hliníková izolační okna, vinylové podlahy, italskou keramickou dlažbu, kvalitní interiérové dveře, podlahové vytápění a chlazení (termostat v každé místnosti). Každá bytová jednotka jednotka je zařízená kuchyňskou linkou plně vybavena elektrospotřebiči (lednice s mrazákem, digestoř, myčka, indukční deska, el. trouba) včetně základního nádobí. Koupelny mají vanu se sprchovou skleněnou zástěnou, pračku se sušičkou, koupelnový nábytek, předsíňový nábytek, šatní skříně, bezpečnostní dveře, domovní zvonek s kamerou.  

Domluvte si  termín své návštěvy.

Byt 3+KK, TERASA - 2NP (č. B1)

obytná plocha 67,97m2 + terasa 15,62m2, užitná plocha 83,59m2

K PRONÁJMU

PŘÍRODNÍ REZERVACE ROKYTKA